Дерев’яний космічний супутник існує
Японські вчені побудували найоригінальніший у світі космічний корабель. Агрегат зроблений повністю з дерева. Матеріалом було обрано деревину морозостійкої та швидкорослою магнолією. Рослина показала відмінну міцність під час випробувань на міжнародній орбітальній станції.
Доцільність подібного супутника
Невеликий космічний апарат Lignosat був розроблений у колаборації конструкторами Кіотського технологічного інституту та концерном Sumitomo Forestry Co., Ltd. Компанія займається лісозаготівлею та переробленням деревини, будівництвом дерев’яних житлових будинків. Автори інновації хочуть з’ясувати, чи можна застосовувати біорозкладні зразки як екологічно чисту варіацію металу, з якого виготовляють космічні сучасні модулі. Відвідуючи портал casinotop.ua, можливо гемблер безплатно розважатиметься на ігрових автоматах, отримуючи трафік через дерев’яний космічний супутник.
Після завершення орбітальної місії космічний апарат спускається з низького навколоземного простору в середовище планети, де повністю згорає. Але в атмосфері залишається суспензія дрібних крупинок сполук алюмінію. Щорічно кількість об’єктів, що запускаються, зростає. Скоро агрегатів налічуватиметься понад 2 000 на рік. Така велика кількість сріблястого металу, що залишився, намагається викликати ґрунтовні екологічні проблеми.
Позитивні якості матеріалу
Наукова ініціатива Lignosat пройшла попередні лабораторні випробування, що імітують жорсткі умови орбітального космосу. Примірники різних порід деревини показали хороші результати та не зафіксували помітних змін. Опісля макети пробули на міжнародному космічному модулі майже 11 місяців. Коли перші повернулися, дослідники порівняли збереження деяких видів деревини. Підсумком стала деревина газо- і пило стійкої магнолії.
Розробники наводять такі позитивні аспекти функціонування подібного космічного об’єкта:
- безповітряний простір не містить кисень, біологічних організмів, що сприяють розкладанню деревного модуля;
- низька температура також не загрожує цілісності каркаса станції;
- агрегат працюватиме в космосі щонайменше 6-7 місяців;
- після закінчення місії увійде в потужні шари земної атмосфери та згорить;
- у разі успішного проведення роботи, передбачається будівництво більших орбітальних дерев’яних станцій.
Дерев’яний супутник буде відправлено в ближній космос на одному з орбітальних кораблів Cygnus, американського військово-промислового концерну Northrop Grumman Corporation або Cargo Dragon, що належить підприємству Ілона Маска — SpaceX. Модулі будуть запущені до МКС восени-взимку 2024 року.
Подпишись на наш telegram
Только самое важное и интересное

В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]

Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]
Оставить комментарий