УВАГА! Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки за цим посиланням.
Купить квартиру Кропивницкий

Найпоширеніші витоки та виправлення в покері

27.06.2023 16:27:447 просмотровАвтор: admin
Найпоширеніші витоки та виправлення в покері

Від професіоналів до початківців, кожен має витоки у своїй грі – в одних більше, ніж в інших. Хитрість полягає в тому, щоб визначити витоки покеру вашого опонента, приховуючи свої. Як тільки ви помітите слабкі сторони гравця, такі як фолд без роздумів, ви зможете використати їх і вкрасти банк.

Онлайн турніри з покеру передбачають гру проти великої кількості людей, що передбачає наявність багатьох різних рівнів навичок; одні хороші, інші погані. Щоб досягти успіху під час гри, вам потрібно вміти читати стилі гри ваших конкурентів і реагувати відповідно.

Коли ви не робите ставки, у вас є шанс отримати дані про те, як часто люди скидають картки або чи часто вони люблять рейзити. Ця інформація дає вам краще уявлення про те, які карти може мати опонент, і таким чином підвищує ваші шанси на успіх. Ми обговорюємо найпоширеніші витоки покеру та способи їх усунення, щоб більше вигравати на сайті https://cosmolot.in.ua/uk/

Що таке покерні витоки та виправлення?

Витоки інформації про покер — це області гри, які постійно дають від’ємне очікуване значення (EV) і впливають на ваш коефіцієнт виграшу. Після виявлення витоків гравці намагаються закрити та виправити їх, щоб покращити свою загальну гру. Цей процес дуже важливий для початківців, які хочуть перейти до статусу посередника, оскільки нереально вірити, що у вашій грі не буде недоліків. Коли витоки помічені, настав час знайти засіб і перетворити свою слабкість на силу.

Є кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб знайти витоки покеру у своїх іграх та іграх ваших опонентів. Пам’ятайте, коли не ваша черга, це ваша мета. Покер – це збір інформації, щоб отримати найкращі шанси на перемогу. Якщо ви помітили, що програєте, роблячи той самий хід, наприклад, підвищуючи блеф на тернах і ріверах, є велика ймовірність, що це витік у вашій грі.

Найпоширеніші покерні витоки

Перед тим, як сісти за стіл, досвідчені гравці часто мають певну суму, яку вони збираються відкладати, щоб грати в покер онлайн, і зазвичай залишають суму на непередбачений випадок для можливого ре-баю. Ваше завдання – вичерпати банківські кошти опонента та використовувати їхні витоки покерних даних.

Одна з найважливіших порад щодо турнірного покеру, яку слід запам’ятати, — бути терплячим і не гнатися за грою. Пам’ятайте, що ви граєте проти багатьох людей; деякі агресивні від початку до кінця, тому дайте їм зробити помилки, перш ніж ви увійдете в запал гри. Витратьте цей час, щоб прочитати гру своїх опонентів, зверніть увагу на те, як вони роблять ставку з певним діапазоном рук і чи є вони тайтово-агресивним, лузово-агресивним, тайтово-пасивним або лузово-пасивним гравцем. Продовжуйте читати, щоб отримати додаткові поради щодо покеру для початківців, демонструючи найпоширеніші покерні витоки та надаючи способи їх виправлення.

Підняття блефів на тернах і ріверах

Цей витік переважно трапляється серед новачків, оскільки вони часто наївні щодо того, як гравці реагують у певних раундах і що це може для них означати. Взагалі кажучи, гравці рідко роблять рейз на тернах і ріверах, щоб переконатися, що вони накопичують банк, а не відлякувати гравців (які потім фолдують).

Покер полягає в тому, щоб збільшити банк, і це рідко досягається агресивною грою. Якщо хтось коллує вашу ставку, є хороший шанс, що у нього сильні карти.

Чудовий спосіб виправити це – коллувати ставки на тернах і ріверах, а не підвищувати. Або зменшити кількість рейзів у цих раундах, щоб зберегти рівень спонтанності.

Гра з нахилом

Від програшу першого банку до тривалої відсутності слабких карт – причини для тильту в покері безмежні. Коли гравець відчуває це, йому важко відновити контроль, оскільки ваші емоції беруть верх, що призводить до рішень, які не відповідають характеру.

Спосіб виправити це – вилучитися з гри та виділити п’ять хвилин на вулицю та подихати свіжим повітрям. Іноді невелика перерва – це все, що вам потрібно, щоб пере концентруватися. Крім того, важливо пам’ятати, що помилки трапляються, і кожен їх робить.

Грає втомлений

Часом це йде рука об руку з тильтом у покері. Коли гравець виснажений, він, як правило, втрачає концентрацію та наражається на погані ставки. Пам’ятайте, що відпочинок важливий, і якщо ви відчуваєте надмірну втому протягом дня, не сідайте за стіл, оскільки ви зменшуєте свої шанси на успіх до гри.

Складання без роздумів

Це процес складання, коли він здається занадто важким або у вас немає часу на реакцію. Є багато способів виправити цей витік: від гри за меншою кількістю столів і підготовки до своєї черги до спостереження за грою.

Робити ставки та ніколи не стежити

Зазвичай це бачать гравці, які часто роблять кон-бет на флопі, а потім чекають на терні. І коли хтось коллує їхню ставку, вони сідають і дозволяють комусь іншому контролювати раунд.

Перш ніж робити ставки на флопі, спробуйте зрозуміти, як часто, на вашу думку, вони скидають картки – якщо вони не часто фолдять, то, напевно, краще відмовитися від цієї стратегії. Ще один спосіб виправити це — змусити себе робити ставку на терні.

Загалом покер — це дотримання стратегії +EV, а розуміння ваших витоків — один із найефективніших способів досягти цього рівня. Щобільше, так само важливо визначити витоки вашого опонента, щоб використовувати їхні проблеми з частотою. Як тільки ви знайдете цей баланс, ви на шляху до того, щоб стати домінуючим гравцем.

Перевірте свої навички на Cosmolot

Тепер, коли ви знаєте, як знаходити та виправляти витоки, чому б не випробувати свої нові стратегії? Серед онлайн-турнірів та ігор, доступних цілодобово та без вихідних, Cosmolot вважається одним із найкращих – і найзахопливіших – онлайн покерних сайтів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...
поделитьсяподелитьсяподелитьсяподелиться

Подпишись на наш Instagram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Оставить комментарий

  Подписаться  
Уведомление о
Народные новости
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья (ФОТО)
06.01.20226607 просмотров

В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]

В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
02.09.20213326 просмотров

Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]

По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
09.10.20205510 просмотров

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]

Отзывы
Семейный врач Миллер Виктория Викторовна
Семейный врач Миллер Виктория Викторовна
    
Это типа врач! В январе этого года чуть не отправи...
Семейный врач Турта Лариса Борисовна
Семейный врач Турта Лариса Борисовна
    
Врач знающий, очень внимательный и терпеливый к па...
Главврач центра скорой помощи Гирнык Александр Николаевич
Семейный врач Шкиря Михаил Александрович
    
Такі лікарі існують лише для того, щоб видавати до...
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
    
С порядочностью проблема. База знаний устарела.Одн...
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
    
Чудова людина.Був вражений людськими якостями,відн...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: