Приватна VS Державна — в яку школу віддати дитину на навчання?

06.03.2021 01:15:287 просмотровАвтор: admin

Батьки завжди хочуть, щоб їх дитина отримала найкращу освіту. А вивчення варіантів шкіл в вашому районі може допомогти знайти відповідну серед усіх. Але спочатку, потрібно зрозуміти які різниці мають між собою приватна школа та державна? Ось плюси і мінуси кожної з них.

Вартість навчання

Державна школа оплачується за рахунок податків, а приватні школи не отримують державного фінансування. Саме тому, навчання в приватній школі – це додаткові витрати для батьків, хоча багато з них вважають їх як вкладення в майбутнє своєї дитини.

Залежно від приватної школи, плата за навчання коливається від 6000 до 30 000 доларів на рік з урахуванням ряду чинників, що впливають на вартість, якість навчання, широту програм і можливостей. Місцезнаходження також є визначальним фактором. Наприклад, навчання в школі «Базис» в Києві обійдеться приблизно в 300000 грн на рік, а в деяких приватних школах є програми допомоги за навчання або щомісячна оплата.

Різниця в навчальній програмі

Оскільки приватні школи не використовують державні кошти, вони можуть розширювати свої програми і навчальні плани без постанови про державне фінансування. Вони не зобов’язані дотримуватися законодавчих вимог в області програмування, фінансування і обслуговування.

Саме ця незалежність дозволяє приватним школам затверджувати навчальні програми і стандарти, що виходять за рамки обмежень (які, в свою чергу, накладаються на державні школи). Інтелектуальні, філософські та релігійні складові програми можуть бути інтегровані в навчальний план поза рамками державного регулювання. Але рівень навчання як в державних, так і в приватних школах оцінюється за допомогою стандартизованого тестування.

Розмір класів

Розмір класів – це одна з основних відмінностей між державними та приватними школами. В державних навчальних закладах він зазвичай в 3 рази більше, ніж в приватних.

Крім того, багато приватних шкіл пропонують факультативи та гуртки. Це означає, що ваша дитина буде отримувати індивідуальну увагу та можливість брати участь у дискусіях у класі, які сприяють розвитку інтелекту та навчанню в цілому.

Наприклад, у в школі «Basis» школах є додаткові заняття, що проходять за великим столом, щоб усі школярі мали можливість брати участь в загальних обговореннях або змаганнях.

Менші розміри класів також впливають на те, що вчителі мають можливість приділяти достатню увагу кожному учню, давати цікавіші завдання та пояснення.

Різниця в кваліфікації викладачів

Як державні, так і приватні школи встановлюють кваліфікацію вчителів за ступенем їх освіти, досвіду, сертифікації та обов’язковій перевірці біографічних даних. Всі державні школи вимагають дипломи від вчителів, в той час як приватні школи можуть віддавати перевагу лише науковому ступеню по предмету.

Приватні школи можуть приймати сертифікати викладачів від інших освітніх організацій, що знаходяться поза державною сертифікацією.

Висновки: який тип школи краще?

Відповідь на це питання залежить від того, які ви ставите пріоритети для себе та для вашої дитини. Більшість дітей досягають успіху в державних школах, в той час як інші потребують додаткової структури й уваги, яка можлива лише за навчання в приватному навчальному закладі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...
поделитьсяподелитьсяподелитьсяподелиться

Подпишись на наш Instagram

Только самое важное и интересное

Подписаться
Рекомендуемые компании

Оставить комментарий

  Подписаться  
Уведомление о
Народные новости
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
09.10.20202930 просмотров

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]

В Александрии заметили необычный автомобиль
В Александрии заметили необычный автомобиль (ФОТО)
18.09.20209298 просмотров

На александрийских дорогах, жители города заметили спортивное авто с ярко […]

В Александрии на мосту «Газель» въехала в отбойник и перевернулась на бок
В Александрии на мосту «Газель» въехала в отбойник и перевернулась на бок (ФОТО)
22.07.20207432 просмотра

Сегодня, 22 июля, около 9-ти утра на мосту в Александрии […]

Отзывы
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
    
Нина Владимировна очень хороший человек и замечате...
Семейный врач (терапевт) Кравченко Наталья Николаевна
Семейный врач (терапевт) Кравченко Наталья Николаевна
    
Уровень коммуникации с представителями своих пацие...
Семейный врач (педиатр) Олейников Андрей Викторович
Семейный врач (педиатр) Олейников Андрей Викторович
    
Огромное спасибо Андрею Викторовичу Олейник за про...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: