Як Центр Біржових Технологій Чернівці допомагає заробляти трейдингом

24.09.2021 15:11:288 просмотровАвтор: admin

Щоб заробляти на інвестиціях, потрібні спеціальні знання. В Україні їх надає Центр Біржових Технологій. Заснований в 2015 році він вже зміг досягти вагомих результатів – понад 25 тисяч клієнтів центру стали успішними трейдерами фінансового ринку Форекс.

Як саме ЦБТ допомагає клієнтам заробляти на Форексі

Центр Біржових Технологій розробив авторський навчальний курс CBT Belastium, який дозволяє з нуля опанувати професію трейдера та побудувати свій власний бізнес на торгівлі біржовими активами.

Такий бізнес має ряд позитивних моментів:

 • Відсутність конкуренції.
 • Не потрібно чекати, доки діло окупиться. Заробляти можна з першого дня торгівлі.
 • Ваш товар – високоліквідні активи, які важко вкрасти і легко конвертувати в гроші.
 • Немає необхідності орендувати приміщення для ведення підприємницької діяльності. Працювати можна з дому, що особливо актуально під час карантину.
 • В процесі роботи ви не стикаєтесь з бюрократичною системою.
 • Не потрібні великі стартові вкладення, щоб розпочати бізнес.

CBT Belastium триває 10 днів. За цей час клієнтів навчають, як працювати з різноманітними видами торгових інструментів, технікам різностороннього аналізу ринку, ефективним торговим стратегіям, навичкам керування емоціями в процесі торгівлі, мані-менеджменту.

Якщо порівнювати курс, що пропонує Центр Біржових Технологій, зі схожими навчальними програмами інших організацій, то CBT Belastium має декілька переваг:

 • Адаптований під торгівлю з усіма популярними торговими інструментами.
 • На 80% складається з практики, що дозволить випускнику набути навички роботи з торговим терміналом вже в процесі навчання.
 • Курс проводять практикуючі трейдери, які дають на порядок більше корисної інформації, ніж люди, котрі знають, як працює Форекс, лише в теорії.
 • Навчання можна проходити в офісі або віддалено через інтернет, якщо вам складно добиратися в офіс. Можливість навчатися дистанційно особливо актуальна в період пандемії.
 • Клієнт має можливість записатись як на групові, так і індивідуальні зайняття, де викладач буде приділяти увагу виключно йому.
 • Після закінчення курсу випускник зможе безкоштовно відвідувати майстер-класи, маркет-діскашни та профі-курси центру.

Окрім навчання, ЦБТ допомагає клієнтам працювати на Форексі шляхом безкоштовних розсилок прогнозів відносно майбутньої вартості активів, викладення власної думки щодо прибутковості різних торгових стратегій, рекомендацій щодо застосування спеціальних програм автоматичної торгівлі та передових аналітичних інструментів.

Аналітика, якою ділиться Центр Біржових Технологій

Важливою галуззю діяльності ЦБТ є аналітика Форекс. Спеціалісти центру щоденно аналізують ринок за допомогою методів фундаментального та технічного аналізу. Фундаментальний аналіз складається з огляду ключових подій в економічній сфері та виявлення взаємозв’язку між ними та подальшою зміною ціни певних торгових інструментів.

Технічний аналіз полягає в огляді графіків співвідношення вартості біржових активів, виявленні графічних фігур, що дозволяють прогнозувати подальший напрямок тренду. При аналізі спеціалісти застосовують як власні знання, так і спеціальні програми графічного аналізу.

Фундаментальний та технічний аналіз ринку в сукупності дають змогу отримати об’єктивну картину ситуації на біржі і визначити, в які активи зараз найбільш вигідно інвестувати, а яких, навпаки, варто позбутися.

Перевагою аналітики, що публікує Центр Біржових Технологій, є те, що вона охоплює не тільки популярні торгові інструменти, з якими переважно працюють трейдери, але й екзотичні активи, які рідко беруть до уваги, що даремно, оскільки на них можна непогано заробити.

Отримати аналітику та фінансові прогнози від ЦБТ клієнти можуть декількома способами:

 • На індивідуальній консультації в офісі компанії.
 • На груповому семінарі чи вебінарі.
 • За телефоном.
 • За допомогою інформаційно розсилки.

Індивідуальна консультація являється найкращим варіантом, оскільки людина може віч-на-віч поспілкуватися з аналітиком. Аналітик зможе наглядно продемонструвати клієнту, чому ринок буде розвиватися саме таким чином, як він прогнозує.

Групові консультації мають перевагу в тому відношенні, що на загальних зайняттях інші учні можуть задавати цікаві та слушні питання, які б ви самі не подумали задати. Це дозволяє розширити кругозір і дізнатися більше інформації, ніж ви розраховували спочатку.

Телефонні консультації найкраще підійдуть зайнятим людям, які не мають часу особисто відвідати Центр Біржових Технологій оффлайн.

Окремої уваги заслуговують інформаційні розсилки. Вони зручні тим, що важлива аналітична інформація регулярно надходить клієнту на електронну скриньку, а знайомитися з нею він може в будь-який зручний для нього час. Звичайно, бажано, щоб проміжок часу між надходженням інформації та її вивченням трейдером був мінімальний, тому що з плином часу інформація втрачає свою актуальність.

Чи справляється зі своїми обов’язками Центр Біржових Технологій? Відгуки клієнтів

Наскільки реально Центр Біржових Технологій допомагає заробляти трейдерам на Форексі можуть продемонструвати відгуки клієнтів цієї компанії. Подивимось на пости, залишені клієнтами на сайті otzovik.in.ua.

На думку випускників навчального курсу, в центрі працюють хороші спеціалісти, які всього за два тижні можуть надати клієнту необхідні знання, щоб він міг самостійно заробляти на фінансових ринках. Деяким випускникам навіть вдалося влаштуватися на роботу трейдером в міжнародну компанію.

Як бачимо, знання, які дає Центр Біржових Технологій, визнаються спеціалістами в фінансовій сфері і приносять реальну користь людям. Варто відмітити, що в 2020 році центр отримав престижну премію «Лідер галузі», як краща навчально-консультаційна організація з питань фінансів та інвестицій.

Новини центру свідчать, що він не зупиняється на досягнутому і продовжує розвиватись, працюючи над поповненням кількості фінансово грамотних людей в Україні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...
поделитьсяподелитьсяподелитьсяподелиться

Оставить комментарий

  Подписаться  
Уведомление о
Народные новости
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья (ФОТО)
06.01.20222544 просмотра

В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]

В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
02.09.20211586 просмотров

Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]

По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
09.10.20204042 просмотра

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]

Отзывы
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
    
отличный доктор,внимательный,классный специапист...
Семейный врач Марьячкина Раиса Никитична
Семейный врач Марьячкина Раиса Никитична
    
Раиса Никитична очень компетентный врач. Всегда пр...
Семейный врач Садовая Таисия Андреевна
Семейный врач Садовая Таисия Андреевна
    
Мы благодарны Таисии Андреевне за своевременную и ...
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
    
Нина Владимировна очень хороший человек и замечате...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: