УВАГА! Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки за цим посиланням.
Купить квартиру Кропивницкий

Як побудувати стійкі взаємини з професорами: поради від студентів та викладачів

19.05.2023 14:15:3022 просмотраАвтор: admin
Як побудувати стійкі взаємини з професорами: поради від студентів та викладачів

Ця стаття містить цінні поради як від студентів, так і від викладачів щодо того, як будувати тривалі стосунки з професорами. Регулярно відвідуючи заняття, користуючись робочим часом, виявляючи інтерес до їхніх досліджень, будучи проактивними та залишаючись на зв’язку, ви можете встановити міцний зв’язок зі своїм професором, який принесе вам користь як у навчанні, так і в професійному плані. У статті також наголошується на важливості поваги та професійності під час спілкування з викладачами.

Налагодження тривалих стосунків із професорами може бути корисним для вашої академічної та професійної кар’єри. Професори можуть надавати рекомендації, наставництво, можливості для спілкування та рекомендаційні листи для прийому на роботу або в аспірантуру. Однак розвиток міцних стосунків із професором вимагає зусиль, часу та відданості. У цій статті ми розглянемо кілька порад від студентів і викладачів щодо того, як побудувати тривалі стосунки з професорами.

Регулярно відвідуйте заняття та активно беріть участь в обговореннях

Регулярне відвідування занять і активна участь в обговореннях можуть допомогти вам налагодити зв’язок зі своїм професором. Це свідчитиме про те, що ви залучені та зацікавлені в матеріалі курсу, а також це дає вашому викладачеві можливість пізнати вас ближче. За словами доктора Саманти Ф. Бремнер, професора англійської мови в Університеті Річмонда, «мене завжди вражають студенти, які приходять на заняття підготовленими, ставлять продумані запитання та беруть участь в обговореннях теми. Це свідчить про те, що вони зацікавлені у матеріалі і хочуть навчатися».

Скористайтеся позакласним часом

Позакласні години — це чудова нагода особисто зустрітися зі своїм викладачем і обговорити матеріал курсу, завдання чи будь-які інші питання, які у вас можуть виникнути. Це також можливість пізнати свого професора на особистому рівні. Доктор Дженніфер А. Гірш, професор антропології Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, рекомендує студентам «використовувати позакласні години, щоб запитати поради, обговорити свої інтереси або просто поговорити про життя. Це чудовий спосіб побудувати стосунки за межами робочого часу».

Будьте поважними та професійними

Важливо бути поважним і професійним, спілкуючись зі своїм професором. Це включає в себе використання належної мови і поваги до їхнього часу. За словами доктора Бремнера, «я ціную студентів, які шанобливо, професійно ставляться до мого та власного часу. Це свідчить про те, що вони цінують мій досвід і серйозно ставляться до своєї освіти».

Виявляйте інтерес до їх досліджень

Професори є експертами у своїй галузі та часто займаються дослідженнями чи іншою науковою діяльністю. Прояв інтересу до їхньої роботи може допомогти вам побудувати з ними міцніші стосунки. Доктор Гірш рекомендує студентам «читати публікації своїх професорів, відвідувати їхні доповіді чи конференції та ставити запитання щодо їхніх досліджень. Це свідчить про те, що ви цікавитеся цією сферою та хочете дізнатися більше».

Будьте проактивними 

Прояв ініціативи та запит на відгук про вашу роботу може продемонструвати вашу відданість навчанню та самовдосконаленню. За словами д-ра Бремнера, «я ціную студентів, які є проактивними та просять відгуків про свою роботу. Це свідчить про те, що вони інвестують максимум у свою освіту та прагнуть досягти успіху». Щоб отримати додаткову допомогу з вашими академічними завданнями, ви можете скористатись послугами таких ресурсів як https://assignmentgeek.com/, щоб полегшити надмірне академічне навантаження та сконцентруватись на більш пріоритетних завданнях.

Слідкуйте за новинами та залишайтеся на зв’язку

Побудова тривалих стосунків з професором вимагає постійних зусиль і спілкування. Після закінчення семестру подумайте про те, щоб поговорити зі своїм професором і підтримувати зв’язок. Це може включати надсилання електронного листа, щоб повідомити їм про ваш прогрес, поділитися статтею, пов’язаною з їхньою сферою, або навіть випити кави, для невимушеної бесіди. Доктор Гірш каже: «Мені подобається слухати колишніх студентів і дізнаватися про їхні успіхи. Це чудовий спосіб підтримувати зв’язок і продовжувати будувати стосунки».

Підсумовуючи, побудова тривалих стосунків із викладачами вимагає зусиль, часу та відданості. Регулярно відвідуючи заняття, користуючись робочим часом, проявляючи повагу та професіоналізм, виявляючи інтерес до їхніх досліджень, будучи проактивними та залишаючись на зв’язку, ви можете встановити міцний зв’язок зі своїм професором, який принесе вам користь як у навчанні, так і в професійному плані. 

Загрузка...
поделитьсяподелитьсяподелитьсяподелиться

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Оставить комментарий

  Подписаться  
Уведомление о
Народные новости
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья
В Александрии возле «Вербовой Лозы» вырубают деревья (ФОТО)
06.01.20226494 просмотра

В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]

В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
02.09.20213257 просмотров

Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]

По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
09.10.20205437 просмотров

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]

Отзывы
Семейный врач Миллер Виктория Викторовна
Семейный врач Миллер Виктория Викторовна
    
Это типа врач! В январе этого года чуть не отправи...
Семейный врач Турта Лариса Борисовна
Семейный врач Турта Лариса Борисовна
    
Врач знающий, очень внимательный и терпеливый к па...
Главврач центра скорой помощи Гирнык Александр Николаевич
Семейный врач Шкиря Михаил Александрович
    
Такі лікарі існують лише для того, щоб видавати до...
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
    
С порядочностью проблема. База знаний устарела.Одн...
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
    
Чудова людина.Був вражений людськими якостями,відн...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: