Вибір між паркетною і масивною дошкою

26.05.2021 00:02:114 просмотраАвтор: admin
Вибір між паркетною і масивною дошкою

Перед тим, як купувати матеріал для укладання підлоги в приміщенні, потрібно добре ознайомитись з його характеристиками. У статті ми порівняємо паркетну і масивну дошку з точки зору різних характеристик.

Естетичність зовнішнього вигляду

Якщо порівнювати ці два матеріали по зовнішніх характеристиках, то тут більше схожості, ніж відмінностей. Якщо ламінат тільки імітує дерев’яне покриття, то масивна і паркетна дошки мають в основі шар дерева (у масивній дошці значна частина, у паркетній шар трохи менший). Хоча у компанії 1 FLOOR ламінат продають настільки якісний, що його можна сплутати з натуральним дерев’яним покриттям. Придбати такий ламінат можна за посиланням https://1floor.com.ua/catalog/laminat/, де спеціалісти допоможуть вам у підборі кольору і типу продукта.

І для виготовлення масивної, і для паркетної дошки застосовують технології, які можуть впливати на первісний стан деревини. Відмінність тільки в тому, що масивні дошки зазвичай мають одну смугу, а паркетні можуть мати і дві, і три.

Шумоізоляція і теплоізоляція

Те, що ці два види покриттів мають різну структуру і конструкцію впливає і на рівень шумоізоляції. За рахунок більшої товщини та щільності матеріалу, масивна дошка має кращий показник теплозбереження. А також це допомагає їй приглушувати кроки при ходьбі.

Якщо покласти паркетну дошку вільним способом вона утворює своєрідну мембрану на цілу кімнату. Через це при ходьбі у взутті по ній звук іде як вгору, так і вниз. Це є мінусом паркетної дошки, оскільки в багатоквартирних будинках шумоізоляція є дуже важливою. Однак якщо повністю посадити на клей вс поверхню дошки і приклеїти до основи, то це значно поліпшить ситуацію. За посиланням https://1floor.com.ua/catalog/parketna-doshka/ ви зможете вибрати паркетну дошку на будь-який смак і вас проконсультують з приводу правильного її укладання.

Стабільність покриття

Якщо подивитись з іншого боку, то завдяки структурі паркетної дошки, а саме взаємноперпендикулярному розміщенню шарів, вона легше переносить перепади температур і вологості. За рахунок своєї структури також виключається можливість появи щілин в період зниження вологості.

Якщо ж говорити з цієї точки зору про масивну дошку, то найстабільнішим варіантом є дошка з дуба. За посиланням https://1floor.com.ua/catalog/masivniy-parket/masivna-doshka/ можна обрати варіант масивної дошки, який подобається саме вам.

Монтаж

Паркетну дошку зазвичай укладають не приклеюючи повністю до основи, а лише по краях, натомість замість кріплення є з’єднання замкового характеру. Однак такий спосіб не сприяє звукоізоляції і з’єднання можуть з часом пошкоджуватись. Перед укладкою масивної дошки потрібно обов’язково прокласти фанеру, відшліфувати її і тільки після цього можна укладати на неї масивну дошку і фіксувати її за допомогою клею та спеціальних саморізів.

Термін експлуатації

Якщо коротко, то у масивної дошки він довший за рахунок щільності матеріалу і його міцності. Але є багато факторів, які на нього впливають, тому і паркетна дошка може служити довго.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...
поделитьсяподелитьсяподелитьсяподелиться

Рекомендуемые компании

Оставить комментарий

  Подписаться  
Уведомление о
Народные новости
В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
В Александрии ветка упала на забор 2-ой школы и сломала его
02.09.20211019 просмотров

Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]

По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
По Кременчугской улице 2 дня из-под земли течет вода. Водоканал не реагирует
09.10.20203681 просмотр

По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]

В Александрии заметили необычный автомобиль
В Александрии заметили необычный автомобиль (ФОТО)
18.09.202011054 просмотра

На александрийских дорогах, жители города заметили спортивное авто с ярко […]

Отзывы
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
Семейный врач Похватюк Анна Александровна
    
отличный доктор,внимательный,классный специапист...
Семейный врач Марьячкина Раиса Никитична
Семейный врач Марьячкина Раиса Никитична
    
Раиса Никитична очень компетентный врач. Всегда пр...
Семейный врач Садовая Таисия Андреевна
Семейный врач Садовая Таисия Андреевна
    
Мы благодарны Таисии Андреевне за своевременную и ...
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
Семейный врач Харченко Нина Владимировна
    
Нина Владимировна очень хороший человек и замечате...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: